Kontakty

Chcete sa stať predajcom Led2 ?

Predávate svietidlá, prípadne elektroinštalačný materiál a oslovila Vás naša ponuka? Kontaktujte nás prostredníctvom nasledovných komunikačných kanalóv.

Tlačené katalógy Led2

Chceli by ste tlačené katalógy LED2? Kontaktujte nás jedným z komunikačných kanalóv a objednajte si zadarmo talčené katalógy, pripravte si adresu, telefónne číslo a počet kusov.

Mail
info@led2.eu

Telefón
0918 508 500

Prečo Led2?

LED technológie zažívajú v posledných rokoch obrovský rozmach, a nie je sa čomu čudovať. Spotrebiteľom prinášajú značnú úsporu elektrickej energie a zároveň extrémne dlhú životnosť jednotlivých svetelných zdrojov. Tie sú spoločne s kvalitnými svietidlami jedným z najžiadanejších artiklov na trhu s osvetlením.

Svietidlá LED2 spájajú práve kvalitu s výbornými technickými parametrami a dostupnou cenou, vďaka čomu sú naozaj zaujímavou možnosťou osvetlenia interiérov. Ponúkame Vám ich bohatý sortiment, z ktorého si určite vyberiete ideálne svietidlo aj vy. Sortiment navyše neustále dopĺňame a snažíme sa všetok tovar držať skladom, preto svoje osvetlenie môžete mať doma už do niekoľkých dní od objednania.

Okrem stropných, závesných, nástenných či zapustených LED svietidiel Vám ponúkame aj moderné riešenie osvetlenia pomocou LED pásov, ALU profily či maximálne funkčné lištové systémy. To všetko nájdete v katalógu svietidiel LED2.

Stav zásob má len informatívny charakter.

Chcete sa stať predajcom produktov LED2? ZAREGISTRUJTE SA.

Svietidlá LED2 si môžete zakúpiť aj u našich autorizovaných PREDAJCOV.

 

Listovanie v katalógu
Otvoriť / Stiahnuť
Prezrite si pohodlne produkty LED2 v našom katalógu, prípadne si stiahnite plnohodnotnú a aktuálnu offline verziu
» STIAHNUŤ «Objednanie katalógov
Objednajte si plnohodnotné tlačené katalógy na listovanie. Vyberte si z našich produktov v pohodlí Vášho domova.
» OBJEDNAŤ «Veľkoobchod
Predávate svietidlá a chceli by ste sa stať predajcom produktov LED2? Napíšte nám na info@led2.eu a dohodnite si podmienky nákupu.