Navštívte nás na veľtrhu Nábytok a Bývanie 2016

od 8. do 13. marca.2016 sa v nitrianskom výstavisku Agrokomplex uskutoční 26. medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry Nábytok a Bývanie 2016. Tento veľtrh každoročne prináša nové trendy a inšpirácie pre odbornú, no najmä laickú verejnosť zo sveta interiérového dizajnu a architektúry. Ako vystavovatelia sa na ňom zúčastňujú tie najvýznamnejšie spoločnosti zo Slovenska a Česka pôsobiace v danej oblasti a medzi nimi samozrejme nesmieme chýbať ani my.

Značka LED2 na veľtrhu Nábytok a bývanie 2016 predstaví verejnosti moderné formy LED osvetlenia, ktoré predstavujú budúcnosť medzi svietidlami. Neustály pokrok a aplikácia inovácií zvyšujú ich efektívnosť prejavujúcu sa najmä v zníženej spotrebe energie a vo zvýšenom komforte ich používania. Na výstavu sme pripravili to najlepšie z našej tvorby s cieľom presvedčiť verejnosť o výhodnosti LED osvetlenia.

Kde nás nájdete?

Stánok LED2 na veľtrhu Nábytok a bývanie 2016 nájdete v pavilóne M3 – stánok 07. Okrem zaujímavých inštalácií, podnetných inšpirácií a odborného poradenstva na vás čaká aj množstvo zľavových kupónov na nákup svietidiel LED2. Ak nemáte možnosť na veľrth prísť, môžete kupón získať aj registráciou na LED2.eu. Kupón je možné využiť do 31.3. 2016.

Neváhajte nás preto navštíviť alebo sa registrujte.